2010.12.17 i 18 Koncerty kolęd

Jezus narodził się, aby umocnić więzi między ludźmi i narodami, aby w Nim wszyscy stali się braćmi.Przyszedł, aby obalić „rozdzielający (…) mur – wrogość (por. Ef 2, 14) i zespolić ludzkość w jedną rodzinę” – głosił niedawno w Orędziu Bożonarodzeniowym Jan Paweł. Musimy zapamiętać te słowa na zawsze, nie tylko od święta.

Pierwszy tegoroczny Koncert Kolęd odbył się w Domu Kultury Kolejarza.  Emeryci i renciści policyjni mogli posłuchać wiele znanych i lubianych kolęd i pastorałek. 

Powitanie chóru 

 Dyrygent Jerzy Krawczyński został odznaczony oraz otrzymał dyplom za dotychczasową owocną współpracę ze Związkiem Emerytów i Rencistów Policji.

Wręczenie dyplomu dyrygentowi
Jerzemu Krawczyńskiemu

Odznaka „Za Zasługi” na tle Dyplomu
przyznanego Dyrygentowi.
Następnego dnia tj.18 grudnia chór koncertował w Gminnym Ośrodku Kultury w Dolicach w ramach Wielkiego Kiermaszu Świątecznego.

Chór Echo-Arioso 
Dodaj napis

Miejscowy zespół umilał nam wieczór

Po zakończonym koncercie „coś dla ciała” też się znalazło. Panie z Koła Gospodyń raczyły nas swoimi wypiekami i nie tylko.

Chórzyści przy poczęstunku

Ostatnie chwile w GOK

Nasze koncerty odbywają się w różnych warunkach. Lecz dla nas rekompensatą jest zadowolenie tych, którzy pragną nas słuchać. I tak jak w latach poprzednich pojechaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Dolicach by jego pensjonariuszom umilić czas kolędami.

6 stycznia 2011 koncertowaliśmy w Domu Pomocy
Społecznej 

Koncert Kolęd w Domu Pomocy Społecznej w DolicachZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *