2019.12.19 Przedświąteczne Spotkanie Opłatkowe w Echo-Arioso.

      19 grudnia 2019roku,na ostatniej naszej przedświątecznej próbie, zorganizowaliśmy sobie spotkanie opłatkowe w naszej ,,chóralnej rodzinie ECHO-ARIOSO”.
W sali Domu Kultury Kolejarza nasz przyjaciel-pan Stasiu zadbał o odświętne udekorowanie stołów.Pomagała mu przy tym Maryla Krawczyńska,która przygotowała świerkowe stroiki.
Tegoroczne spotkanie było wyjątkowo bogate w różnorodne potrawy wigilijne,a wszystko ,,odlotowo” smaczne: krokiety z kapustą i grzybami-Ani Z.,łazanki z makiem-Doroty,racuchy z jabłkami-Marysi M.,pierogi wigilijne-Teresy S.,makowce-Teresy H. i Danusi A.,śledzie w śmietanie-Ani W. oraz wiele różnych sałatek warzywno-śledziowych,śledzi i ryb na różne sposoby przyniesionych przez chórzystów.
O owoce zadbał dyrygent, a o napoje prezes.
Oczywiście uroczystość rozpoczęliśmy od łamania się opłatkiem i składania życzeń.Osobiste życzenia dla wszystkich chórzystów złożył dyrektor Bartniczak.Potem wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd i pastorałek.
Spotkanie opłatkowe przebiegło w bardzo serdecznej,rodzinnej atmosferze.
Życzymy sobie nawzajem zdrowia,pogodnych świąt,radosnego nastroju,pięknego śpiewania oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym 2020 Roku.

Tekst: S. Krzyśków
Fot. M. Zajdel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *